Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  3  4  
13 września 2017, 23:48 [cytuj]
MatMar powiedział/a:
O ja, co za mecz.

Czyżbyśmy byli już gotowi na Europę?

A tak swoją drogą - nieźle zaczęły angielskie kluby. Odrodzenie? :kotek:

Teraz tylko czekać aż zremisujemy z Apoelem :D
Teraz tylko czekać aż zremisujemy z Apoelem :D
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
14 września 2017, 00:06 [cytuj]
Czarosław powiedział/a:
Teraz tylko czekać aż zremisujemy z Apoelem :D


Zwycięstwo z Apoelem to mus. Zakładając, że Borussia nie wygra z Realem, po dwóch kolejkach będziemy mieli nad nimi komfortową przewagę.
Zwycięstwo z Apoelem to mus. Zakładając, że Borussia nie wygra z Realem, po dwóch kolejkach będziemy mieli nad nimi komfortową przewagę
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
14 września 2017, 00:27 [cytuj]
No to tak.

Na mega plus Aurier. Bałem się tego zawodnika i bardziej stawiałem na Trippiera. Jeśli utrzymałby swoją postawę z dnia dzisiejszego to tonery naprawdę przezajesuper grajek.

Wśród wszystkich pozytywów pod kątem Sona czy Kane w formacji ofensywnej Eriksen jak dla mnie przeszedł obok meczu. O każdym obrońcy mogę coś powiedzieć. Dembele i Dier rzucali się w oczy. Eriksen jakby pod gra. Nie zauważalne go ja, znajomi ani komentatorzy. Mam nadzieje ze to nie spadek formy po reprezentacji.

A jeśli chodzi o sprawę kibiców i Wembley. Jak pewnie większość pochodziłem z obawą. Zły dla nas teren. Ale czepiacie się ze kibice wychodzili przed końcem. To jest sytuacja taka sama jak porównywać koncert zespołu jakiegoś na otwartym festynie a porównywać koncert zamknięty gdzie za bilet trzeba zapłacić j jest ograniczona liczba miejsc.

Takie było WHL. Na Wembley jest większy przekrój 'rodzajów' kibiców i na te kilkadziesiąt tysięcy znajdzie się zawsze procent który przyszedł na kiełbasę piwo i wymowkę od siedzenia z teściowa.

Mamy 3 pkt i wchodzimy z hukiem w LM. (większość opinii jakie spotykałem stawiała nas na 3 miejscu i 0 szans przy BVB).

A gdyby tak choć jeden gol dla nerwów Realowi. .. :F:cwaniak::cwaniak::cwaniak:
No to tak. Na mega plus Aurier. Bałem się tego zawodnika i bardziej stawiałem na Trippiera. Jeśli utrzymałby swoją postawę z dnia dzisiejszego to tonery naprawdę przezajesuper grajek. Wśród wszystkich pozytywów pod kątem Sona czy Kane w formacji ofensywnej Eriksen jak dla mnie przeszedł obok meczu. O każdym obrońcy mogę coś powiedzieć. Dembele i Dier rzucali się w oczy. Eriksen jakby pod gra. Nie zauważalne go ja, znajomi ani komentatorzy. Mam nadzieje ze to nie spadek formy po reprezentacji. A jeśli chodzi o sprawę kibiców i Wembley. Jak pewnie większość pochodziłem z obawą. Zły dla nas teren. Ale czepiacie się ze kibice wychodzili przed końcem. To jest sytuacja taka sama jak porównywać koncert zespołu jakiegoś na otwartym festynie a porównywać koncert zamknięty gdzie za bilet trzeba zapłacić j jest ograniczona liczba miejsc. Takie było WHL. Na Wembley jest większy przekrój 'rodzajów' kibiców i na te kilkadziesiąt tysięcy znajdzie się zawsze procent który przyszedł na kiełbasę piwo i wymowkę od siedzenia z teściowa. Mamy 3 pkt i wchodzimy z hukiem w LM. (większość opinii jakie spotykałem stawiała nas na 3 miejscu i 0 szans przy BVB). A gdyby tak choć jeden gol dla nerwów Realowi. .. :F:cwaniak::cwaniak::cwaniak:
.upadamy na dno by odbić się od niego.
14 września 2017, 03:21 [cytuj]
Mam rozumieć, że meczu z Evertonem nie oglądałeś skoro twierdzisz że Erkisen bez formy. W sobotę był genialny, w tym meczu też miał asystę, a że był niewidowczy, to wina tego że posiadanie piłki mieliśmy wyjątkowo niskie. Eriksen jest w formie życia.
Mam rozumieć, że meczu z Evertonem nie oglądałeś skoro twierdzisz że Erkisen bez formy. W sobotę był genialny, w tym meczu też miał asystę, a że był niewidowczy, to wina tego że posiadanie piłki mieliśmy wyjątkowo niskie. Eriksen jest w formie życia
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
14 września 2017, 10:44 [cytuj]
co do Eriksena, to chyba 2 rozne mecze ogladalismy, wczoraj zagral zajebiscie, po prostu ciezko bylo dostrzec jego gre skoro mielismy posiadanie 37%... wiadomo, ze w takiej sytuacji wiecej pracuje w defensywie i wczoraj to bylo widac. nie widzialem statystyk, ale moim zdaniem przebiegl najwiecej z naszej druzyny. dodatkowo zagral kilka swietnych pilek. proponuje jeszcze raz mecz obejrzec jesli ktos sie czepia gry Eriksena. zgadzam sie z Varbą, duńczyk jest w formie zycia.
co do Eriksena, to chyba 2 rozne mecze ogladalismy, wczoraj zagral zajebiscie, po prostu ciezko bylo dostrzec jego gre skoro mielismy posiadanie 37%... wiadomo, ze w takiej sytuacji wiecej pracuje w defensywie i wczoraj to bylo widac. nie widzialem statystyk, ale moim zdaniem przebiegl najwiecej z naszej druzyny. dodatkowo zagral kilka swietnych pilek. proponuje jeszcze raz mecz obejrzec jesli ktos sie czepia gry Eriksena. zgadzam sie z Varbą, duńczyk jest w formie zycia
14 września 2017, 11:15 [cytuj]
sportowiec07 powiedział/a:
co do Eriksena, to chyba 2 rozne mecze ogladalismy, wczoraj zagral zajebiscie, po prostu ciezko bylo dostrzec jego gre skoro mielismy posiadanie 37%... wiadomo, ze w takiej sytuacji wiecej pracuje w defensywie i wczoraj to bylo widac. nie widzialem statystyk, ale moim zdaniem przebiegl najwiecej z naszej druzyny. dodatkowo zagral kilka swietnych pilek. proponuje jeszcze raz mecz obejrzec jesli ktos sie czepia gry Eriksena. zgadzam sie z Varbą, duńczyk jest w formie zycia


komentatorzy potwierdzili Twoje spostrzeżenie, przebiegł najwięcej
komentatorzy potwierdzili Twoje spostrzeżenie, przebiegł najwięcej
14 września 2017, 11:29 [cytuj]
Nylon powiedział/a:
No to tak.

Na mega plus Aurier. Bałem się tego zawodnika i bardziej stawiałem na Trippiera. Jeśli utrzymałby swoją postawę z dnia dzisiejszego to tonery naprawdę przezajesuper grajek.

Wśród wszystkich pozytywów pod kątem Sona czy Kane w formacji ofensywnej Eriksen jak dla mnie przeszedł obok meczu. O każdym obrońcy mogę coś powiedzieć. Dembele i Dier rzucali się w oczy. Eriksen jakby pod gra. Nie zauważalne go ja, znajomi ani komentatorzy. Mam nadzieje ze to nie spadek formy po reprezentacji.

A jeśli chodzi o sprawę kibiców i Wembley. Jak pewnie większość pochodziłem z obawą. Zły dla nas teren. Ale czepiacie się ze kibice wychodzili przed końcem. To jest sytuacja taka sama jak porównywać koncert zespołu jakiegoś na otwartym festynie a porównywać koncert zamknięty gdzie za bilet trzeba zapłacić j jest ograniczona liczba miejsc.

Takie było WHL. Na Wembley jest większy przekrój 'rodzajów' kibiców i na te kilkadziesiąt tysięcy znajdzie się zawsze procent który przyszedł na kiełbasę piwo i wymowkę od siedzenia z teściowa.

Mamy 3 pkt i wchodzimy z hukiem w LM. (większość opinii jakie spotykałem stawiała nas na 3 miejscu i 0 szans przy BVB).

A gdyby tak choć jeden gol dla nerwów Realowi. .. :F:cwaniak::cwaniak::cwaniak:


https://twitter.com/OptaJoe/status/908060192583151616
https://twitter.com/OptaJoe/status/908060192583151616
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
<  1  2  3  4  

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 103 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się