Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  3  
Forum dyskusyjne » Premier League » Spurs - Man Utd
11 grudnia 2016, 17:16 [cytuj]
Najgorszy Pochettino- zmienił Dembele, a nie Eriksena czy Deliego.Nie dostosował taktyki do przeciwnika.
Najgorszy Pochettino- zmienił Dembele, a nie Eriksena czy Deliego.Nie dostosował taktyki do przeciwnika
11 grudnia 2016, 17:23 [cytuj]
Boyd powiedział/a:
Najgorszy Pochettino- zmienił Dembele, a nie Eriksena czy Deliego.Nie dostosował taktyki do przeciwnika


Kane najgorszy, gdyby nie jego błąd mecz byłby całkiem ok w naszym wykonaniu. Można sobie układać taktykę jak chcesz, na niewymuszone błędy indywidualne nie poradzi żaden trener
Kane najgorszy, gdyby nie jego błąd mecz byłby całkiem ok w naszym wykonaniu. Można sobie układać taktykę jak chcesz, na niewymuszone błędy indywidualne nie poradzi żaden trener
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
11 grudnia 2016, 17:33 [cytuj]
Racja z Kanem, dziś z Delim strasznie zawiedli, ale czemu zmienieni zostali Son Z Dembele, a nie oni...
Racja z Kanem, dziś z Delim strasznie zawiedli, ale czemu zmienieni zostali Son Z Dembele, a nie oni...
11 grudnia 2016, 17:55 [cytuj]
Przecież wiadomo od dawna, że Dembele ciężko jest zagrać cały mecz na wysokich obrotach. Od czasu jak przyszedł to bardzo często schodził po 60 minutach z boiska.

Dzisiaj Kane zagrał słaby mecz. Nie tylko nie stwarzał zagrożenia pod bramką to jeszcze zawalił bramkę. Brakowało dzisiaj tego ostatniego podania. Z pozytywów, Sissoko coś wreszcie pokazał. Jak dalej tak będzie grał to powinno to dobrze wpłynąć na resztę.

Ten mecz też znakomicie pokazał nasz największy problem, przez który nie wyszliśmy z grupy LM i zawaliliśmy kilka meczów w tym sezonie. Co zrobić jak przeciwnik ma dobrze zorganizowaną obronę, prowadzi i gra tylko z kontry. Nasi wyraźnie nie radzili sobie przed polem karnym Man U gdzie było bardzo ciasno. Nie dokładne podania i straty. Wyglądało to lepiej jak Sissoko zaczął grać szerzej.
Przecież wiadomo od dawna, że Dembele ciężko jest zagrać cały mecz na wysokich obrotach. Od czasu jak przyszedł to bardzo często schodził po 60 minutach z boiska. Dzisiaj Kane zagrał słaby mecz. Nie tylko nie stwarzał zagrożenia pod bramką to jeszcze zawalił bramkę. Brakowało dzisiaj tego ostatniego podania. Z pozytywów, Sissoko coś wreszcie pokazał. Jak dalej tak będzie grał to powinno to dobrze wpłynąć na resztę. Ten mecz też znakomicie pokazał nasz największy problem, przez który nie wyszliśmy z grupy LM i zawaliliśmy kilka meczów w tym sezonie. Co zrobić jak przeciwnik ma dobrze zorganizowaną obronę, prowadzi i gra tylko z kontry. Nasi wyraźnie nie radzili sobie przed polem karnym Man U gdzie było bardzo ciasno. Nie dokładne podania i straty. Wyglądało to lepiej jak Sissoko zaczął grać szerzej
LMAO
11 grudnia 2016, 19:06 [cytuj]
Dembele jednak zdjety z powodu kontuzji :zly:
Dembele jednak zdjety z powodu kontuzji :zly:
19 lutego 2017, 11:48 [cytuj]
Niedowiary, .ze dorosły facet a nie umie biletu ogarnąć
Niedowiary, .ze dorosły facet a nie umie biletu ogarnąć
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
21 lutego 2017, 19:41 [cytuj]
Na te chwile drogi Panie ogarnij siebie a potem łaskawie pytaj o pomoc.
Na te chwile drogi Panie ogarnij siebie a potem łaskawie pytaj o pomoc
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
9 kwietnia 2017, 09:14 [cytuj]
TOMM powiedział/a:
podaj namiary cwelu na priv i cie odwiedze !!!
PS
ja mam 40 na karku , 190 cm , 115 kg CWELU


tyle kilogramów i brak mózgu :wysmiewacz:
tyle kilogramów i brak mózgu :wysmiewacz:
9 kwietnia 2017, 12:18 [cytuj]
TOMM powiedział/a:
niedowiary , ze tyle tu ludzi zarejestrowanych i nikt nie umie jednego biletu ogarnac !!!! :bezradny:


Nawet jakbym miał bilety na ten mecz, to po takim komentarzu na pewno nie sprzedałbym tobie. Jakbyś coś wiedział o tym klubie, to może zrozumiałbyś czemu nie da się ogarnąć biletów na ten mecz drogą oficjalną. Prawdziwi kibice wiedzą bo już naprawdę próbowali. Ty myślisz, że wejdziesz na naszą stronę i napiszesz coś w aroganckim tonie i ludzie się rzucą, żeby ci pomóc. Że to załatwi sprawę biletów. Jin Tae odpowiedział ci w taki sam sposób jak ty i ci się nie spodobało, to rusz teraz głową co zrobiłeś źle?
Nawet jakbym miał bilety na ten mecz, to po takim komentarzu na pewno nie sprzedałbym tobie. Jakbyś coś wiedział o tym klubie, to może zrozumiałbyś czemu nie da się ogarnąć biletów na ten mecz drogą oficjalną. Prawdziwi kibice wiedzą bo już naprawdę próbowali. Ty myślisz, że wejdziesz na naszą stronę i napiszesz coś w aroganckim tonie i ludzie się rzucą, żeby ci pomóc. Że to załatwi sprawę biletów. Jin Tae odpowiedział ci w taki sam sposób jak ty i ci się nie spodobało, to rusz teraz głową co zrobiłeś źle?
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
9 kwietnia 2017, 12:27 [cytuj]
Przegapiłeś varba cztery (już przeze mnie skasowane) bardzo hmmm... wątpliwe posty tego pana, więc mam obowiązek Cię poinformować, że jeśli nawet - w co nie wierzę - ruszy głową, to tego nie napisze, bo za pół minuty zostanie usunięty ;)

EDIT: TOMM był i się zmył ;)
Edytowano dnia: 9 kwietnia 2017, 12:28
Przegapiłeś varba cztery (już przeze mnie skasowane) bardzo hmmm... wątpliwe posty tego pana, więc mam obowiązek Cię poinformować, że jeśli nawet - w co nie wierzę - ruszy głową, to tego nie napisze, bo za pół minuty zostanie usunięty ;) EDIT: TOMM był i się zmył ;)
COYS!
<  1  2  3  

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 112 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się