Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne » Premier League » WBA vs SPURS
15 października 2016, 15:10 [cytuj]
SPURS XI: Lloris; Walker, Alderweireld, Vertonghen, Davies; Wanyama; Sissoko, Dele, Eriksen, Lamela; Janssen.

Subs: Vorm, Trippier, Dier, Dembele, Onomah, Nkoudou, Son.


Edytowano dnia: 15 października 2016, 15:22
SPURS XI: Lloris; Walker, Alderweireld, Vertonghen, Davies; Wanyama; Sissoko, Dele, Eriksen, Lamela; Janssen. Subs: Vorm, Trippier, Dier, Dembele, Onomah, Nkoudou, Son.
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
15 października 2016, 15:21 [cytuj]
Rotacja 7 meczów w 23 dni

Mauricio: "We must rotate if we are to arrive fresh and compete in very game. Maybe I'm boring but players aren't machines." #COYS
Rotacja 7 meczów w 23 dni Mauricio: "We must rotate if we are to arrive fresh and compete in very game. Maybe I'm boring but players aren't machines." #COYS
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
15 października 2016, 15:25 [cytuj]
Nawet dobrze się składa, akurat początku meczu nie będę mógł obejrzeć, a że gramy Janssenem to żadnej bramki nie przegapię ;)
Nawet dobrze się składa, akurat początku meczu nie będę mógł obejrzeć, a że gramy Janssenem to żadnej bramki nie przegapię ;)
COYS!
15 października 2016, 15:29 [cytuj]
Wduwek powiedział/a:
Nawet dobrze się składa, akurat początku meczu nie będę mógł obejrzeć, a że gramy Janssenem to żadnej bramki nie przegapię ;)


Może daj mu chwilę? Nie tak łatwo przestawić się z ligi Holenderskiej na PL. Przypomnę, że Suarez w pierwszym sezonie w LFC strzelił chyba 4 gole. A w drugim z 10. Daj mu czas.
Może daj mu chwilę? Nie tak łatwo przestawić się z ligi Holenderskiej na PL. Przypomnę, że Suarez w pierwszym sezonie w LFC strzelił chyba 4 gole. A w drugim z 10. Daj mu czas
15 października 2016, 15:30 [cytuj]
To samo wszyscy mówili o Sonie w poprzednim sezonie :P
To samo wszyscy mówili o Sonie w poprzednim sezonie :P
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
15 października 2016, 15:32 [cytuj]
Alez ja mu daję czas, czy napisałem żeby go sprzedawać? Niech będzie w klubie, niech nawet gra w pierwszym składzie, tylko obawiam się, że nic nie strzeli (co wcale nie musi kosztować nas punktów, najwyżej Son uratuje nam dupę).
Alez ja mu daję czas, czy napisałem żeby go sprzedawać? Niech będzie w klubie, niech nawet gra w pierwszym składzie, tylko obawiam się, że nic nie strzeli (co wcale nie musi kosztować nas punktów, najwyżej Son uratuje nam dupę)
COYS!
15 października 2016, 15:33 [cytuj]
I varba to samo do Ciebie :P I to samo tyczyło się Sona rok temu. Grał słabo to miałem napisać, że jak gra? Ale sprzedawać go nie chciałem, to dotyczyło tylko Lameli (i dotyczy w sumie).
Edytowano dnia: 15 października 2016, 15:33
I varba to samo do Ciebie :P I to samo tyczyło się Sona rok temu. Grał słabo to miałem napisać, że jak gra? Ale sprzedawać go nie chciałem, to dotyczyło tylko Lameli (i dotyczy w sumie)
COYS!
15 października 2016, 15:41 [cytuj]
Odpiernicz Ty mi się wreszcie od tego Lameli :wnerw:
Odpiernicz Ty mi się wreszcie od tego Lameli :wnerw:
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
15 października 2016, 15:43 [cytuj]
Chociaż akurat mecz z City dał Ci nowy argument :D
Chociaż akurat mecz z City dał Ci nowy argument :D
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
15 października 2016, 15:53 [cytuj]
ma ktoś link do meczu ?
ma ktoś link do meczu ?
15 października 2016, 15:54 [cytuj]
Jak ktoś będzie miał dobry link, to chętnie przygarnę :)
Jak ktoś będzie miał dobry link, to chętnie przygarnę :)
15 października 2016, 15:57 [cytuj]
Panowie linki pls!
Panowie linki pls!
15 października 2016, 15:59 [cytuj]
http://www.sportingvideo.org/20161014/wv5800558b16b17239648092-1458007.html

Co jest z Rose ? znaczy kiedy wróci , macie jakieś info .;(
http://www.sportingvideo.org/20161014/wv5800558b16b17239648092-1458007.html Co jest z Rose ? znaczy kiedy wróci , macie jakieś info .;(
Każdy mecz jest inny. Lecz piłka jest zawsze okrągła.
15 października 2016, 16:02 [cytuj]
Efendi powiedział/a:
http://www.sportingvideo.org/20161014/wv5800558b16b17239648092-1458007.html

Co jest z Rose ? znaczy kiedy wróci , macie jakieś info .;(

nie lata!
nie lata!
15 października 2016, 16:03 [cytuj]
http://neolive.net/63147/1/Watch-West-Bromwich-Albion-vs-Tottenham-Hotspur/
http://neolive.net/63147/1/Watch-West-Bromwich-Albion-vs-Tottenham-Hotspur/
15 października 2016, 16:48 [cytuj]
Foster jak zwykle z nami dzień kuca. No nie mogę jak on to wszystko wyjął :bezradny:
Foster jak zwykle z nami dzień kuca. No nie mogę jak on to wszystko wyjął :bezradny:
15 października 2016, 16:57 [cytuj]
to nie wiem . Mi chodzi ale jak chcecie coś lepszego na drugą polowe to polecam http://wiziwig.ru/soccer/watch-1001a36-west-bromwich-albion-vs-tottenham-hotspur
to nie wiem . Mi chodzi ale jak chcecie coś lepszego na drugą polowe to polecam. http://wiziwig.ru/soccer/watch-1001a36-west-bromwich-albion-vs-tottenham-hotspur
Każdy mecz jest inny. Lecz piłka jest zawsze okrągła.
15 października 2016, 17:19 [cytuj]
Uuu kiepsko to wygląda , oby Toby długo nie pauzował
Uuu kiepsko to wygląda , oby Toby długo nie pauzował
15 października 2016, 17:25 [cytuj]
Jest szansa by wskoczyć na 1 miejsce w tabeli, ale trzeba to wygrać
Jest szansa by wskoczyć na 1 miejsce w tabeli, ale trzeba to wygrać
15 października 2016, 21:54 [cytuj]
Od początku sezonu mamy problemy ze skutecznością i o ile do tej pory udawało się wygrywać pomimo marnowania wielu okazji to dzisiaj kosztowało nas to 2 punkty. Dobrze, że Poch to widzi i od jakiegoś czasu powtarza w wywiadach, że musimy nad tym popracować, więc pewnie skupiamy się na tym elemencie na treningach i prędzej czy później pojawią się efekty. Zwłaszcza Alli marnuje wiele okazji. On z tak niesamowitą łatwością dochodzi do sytuacji strzeleckich, że jeśli chociaż połowę z nich będzie wykorzystywał to regularnie będzie figurował w czołówce klasyfikacji strzelców. Myślę, że stać go będzie na strzelanie nawet ponad 20 bramek w sezonie skoro w poprzednim strzelił w lidze 10 mimo że w pierwszych kilku kolejkach grywał tylko ogony i pierwszego gola strzelił chyba dopiero w 7 czy 8 kolejce z Leicester.
Sissoko w meczach z zespołami parkującymi autobus bardzo mało daje drużynie - on jest najlepszy kiedy ma trochę miejsca i może się rozpędzić na skrzydle. Myślę, że lepszym wyborem był by dzisiaj N'Koudou czy Son, chociaż on pewnie zaczął na ławce ze względu na to, że wrócił z Azji niedawno i mógłby nie być w pełni sił.
Davies dobrze zastąpił Rose, zagrał pewnie z tyłu i sporo dawał w ofensywie. Przy odrobinie szczęścia mógł strzelić bramkę.
Son jest w mega gazie, dał super zmianę i rozruszał naszą ofensywę w tych dwadzieścia kilka minut.

Ogólnie myślę, że trzeba szanować ten punkt bo w drugiej połowie daliśmy im dojść do głosu i mogło to się skończyć gorzej. Na The Hawtorns jeszcze kilku faworytów straci punkty, a patrząc na nasze rezultaty w lidze to w zasadzie nie straciliśmy jeszcze głupich punktów. Wyjazdowe remisy z Evertonem i WBA i remis u siebie z Liverpoolem to nie są złe wyniki.
Od początku sezonu mamy problemy ze skutecznością i o ile do tej pory udawało się wygrywać pomimo marnowania wielu okazji to dzisiaj kosztowało nas to 2 punkty. Dobrze, że Poch to widzi i od jakiegoś czasu powtarza w wywiadach, że musimy nad tym popracować, więc pewnie skupiamy się na tym elemencie na treningach i prędzej czy później pojawią się efekty. Zwłaszcza Alli marnuje wiele okazji. On z tak niesamowitą łatwością dochodzi do sytuacji strzeleckich, że jeśli chociaż połowę z nich będzie wykorzystywał to regularnie będzie figurował w czołówce klasyfikacji strzelców. Myślę, że stać go będzie na strzelanie nawet ponad 20 bramek w sezonie skoro w poprzednim strzelił w lidze 10 mimo że w pierwszych kilku kolejkach grywał tylko ogony i pierwszego gola strzelił chyba dopiero w 7 czy 8 kolejce z Leicester. Sissoko w meczach z zespołami parkującymi autobus bardzo mało daje drużynie - on jest najlepszy kiedy ma trochę miejsca i może się rozpędzić na skrzydle. Myślę, że lepszym wyborem był by dzisiaj N'Koudou czy Son, chociaż on pewnie zaczął na ławce ze względu na to, że wrócił z Azji niedawno i mógłby nie być w pełni sił. Davies dobrze zastąpił Rose, zagrał pewnie z tyłu i sporo dawał w ofensywie. Przy odrobinie szczęścia mógł strzelić bramkę. Son jest w mega gazie, dał super zmianę i rozruszał naszą ofensywę w tych dwadzieścia kilka minut. Ogólnie myślę, że trzeba szanować ten punkt bo w drugiej połowie daliśmy im dojść do głosu i mogło to się skończyć gorzej. Na The Hawtorns jeszcze kilku faworytów straci punkty, a patrząc na nasze rezultaty w lidze to w zasadzie nie straciliśmy jeszcze głupich punktów. Wyjazdowe remisy z Evertonem i WBA i remis u siebie z Liverpoolem to nie są złe wyniki

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 166 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się