Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne » Premier League » Stoke City vs Spurs
10 września 2016, 15:01 [cytuj]
#THFC: Lloris (C); Walker, Alderweireld, Vertonghen, Davies; Dier, Wanyama; Eriksen, Alli, Son; Kane. #COYS

Subs: Vorm, Trippier, Carter-Vickers, Winks, Lamela, Sissoko, Janssen. #COYS
#THFC: Lloris (C); Walker, Alderweireld, Vertonghen, Davies; Dier, Wanyama; Eriksen, Alli, Son; Kane. #COYS Subs: Vorm, Trippier, Carter-Vickers, Winks, Lamela, Sissoko, Janssen. #COYS
COYS!
10 września 2016, 15:02 [cytuj]
eriksena chyba mecz Lameli w rep uratowal :D
city v und ogladacie?
eriksena chyba mecz Lameli w rep uratowal :D city v und ogladacie?
10 września 2016, 15:04 [cytuj]
Oglądam.

Brak Lameli w 11 to akurat nie jest dla mnie koniec świata, ale gdzie jest Rose. Skoro nawet na ławce go nie ma to chyba jakiś uraz?

I co robi w wyjściowym składzie Son? Ale nic nie piszę, może ze 4 braki walnie...
Oglądam. Brak Lameli w 11 to akurat nie jest dla mnie koniec świata, ale gdzie jest Rose. Skoro nawet na ławce go nie ma to chyba jakiś uraz? I co robi w wyjściowym składzie Son? Ale nic nie piszę, może ze 4 braki walnie
COYS!
10 września 2016, 15:08 [cytuj]
Rose doznał lekkiego urazu w meczu ze Słowacją.

Wolałbym zobaczyć Janssena zamiast Sona od pierwszej minuty. No i liczę, że Sissoko dziś zadebiutuje.
Rose doznał lekkiego urazu w meczu ze Słowacją. Wolałbym zobaczyć Janssena zamiast Sona od pierwszej minuty. No i liczę, że Sissoko dziś zadebiutuje
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
10 września 2016, 15:10 [cytuj]
Poradzimy sobie bez Lameli, kazdego da sie zastapic
Rose uraz uda. jedna kolejke odpusci.
Son za Janssena? :D dawno go nie widzialem, chetnie obejrze jak zagra
Poradzimy sobie bez Lameli, kazdego da sie zastapic Rose uraz uda. jedna kolejke odpusci. Son za Janssena? :D dawno go nie widzialem, chetnie obejrze jak zagra
10 września 2016, 15:20 [cytuj]
Lamela grał w repie w środę i jest po kilkunastogodzinnym locie. Szkoda, bo był w formie ostatnio.

Szkoda Rose'a, ale chyba nic poważnego mu nie jest i powinien szybko wracać. O Davies'a też się nie boje, bo udowadniał kilka razy, że grać w obronie potrafi.

Nareszcie mamy na ławce 3 zawoników, którzy mogą zmienić mecz. Niech tylko Dembele za tydzień wróci i będzie git.
Lamela grał w repie w środę i jest po kilkunastogodzinnym locie. Szkoda, bo był w formie ostatnio. Szkoda Rose'a, ale chyba nic poważnego mu nie jest i powinien szybko wracać. O Davies'a też się nie boje, bo udowadniał kilka razy, że grać w obronie potrafi. Nareszcie mamy na ławce 3 zawoników, którzy mogą zmienić mecz. Niech tylko Dembele za tydzień wróci i będzie git
LMAO
10 września 2016, 15:29 [cytuj]
Dzisiaj w 29 min. sektor gości odda hołd minutą oklasków Samuelowi Petersowi kibicowi Spurs, który zmarł w wieku 29 lat
Dzisiaj w 29 min. sektor gości odda hołd minutą oklasków Samuelowi Petersowi kibicowi Spurs, który zmarł w wieku 29 lat
Fuck em all, fuck em all united, west ham, liverpool, Cos We Are the TOTTENHAM and We Are the best. We are the TOTTENHAM so fuck all the rest
10 września 2016, 15:52 [cytuj]
link do meczu mile widziany.
link do meczu mile widziany
10 września 2016, 16:01 [cytuj]
http://www.vipleague.me/football/394612/1/stoke-city-vs-tottenham-hotspur--live-stream-online.html
http://www.vipleague.me/football/394612/1/stoke-city-vs-tottenham-hotspur--live-stream-online.html
Fuck em all, fuck em all united, west ham, liverpool, Cos We Are the TOTTENHAM and We Are the best. We are the TOTTENHAM so fuck all the rest
10 września 2016, 16:04 [cytuj]
http://myp2p.biz/soccer/bz1ac000-stoke-city-vs-tottenham-hotspur
http://myp2p.biz/soccer/bz1ac000-stoke-city-vs-tottenham-hotspur
10 września 2016, 16:42 [cytuj]
Wduwek powiedział/a:


I co robi w wyjściowym składzie Son? Ale nic nie piszę, może ze 4 braki walnie


Mo i masz pierwszą :D
Mo i masz pierwszą :D
10 września 2016, 16:54 [cytuj]
Po ciężkim boju pierwsza połowa zakończona prowadzeniem . Mam nadzieję że w drugiej połowie dołożymy jeszcze jedną brameczkę i zakończymy mecz z trzema punktami dodanymi do naszego dotychczasowego dorobku w tym sezonie.
Po ciężkim boju pierwsza połowa zakończona prowadzeniem . Mam nadzieję że w drugiej połowie dołożymy jeszcze jedną brameczkę i zakończymy mecz z trzema punktami dodanymi do naszego dotychczasowego dorobku w tym sezonie
10 września 2016, 16:58 [cytuj]
Wygladamy w tym sezonie na rasowych ciulaczy puntow (nie mowie ze to zle)
Wygladamy w tym sezonie na rasowych ciulaczy puntow (nie mowie ze to zle)
10 września 2016, 17:15 [cytuj]
Pięknie!!!
Pięknie!!!
"Taką ja mam po ojcu zasadę życiową: Boso, ale w ostrogach."
10 września 2016, 17:16 [cytuj]
Wduwek, jeszcze dwie :D
Wduwek, jeszcze dwie :D
"Taką ja mam po ojcu zasadę życiową: Boso, ale w ostrogach."
10 września 2016, 17:16 [cytuj]
Wduwek powiedział/a:
I co robi w wyjściowym składzie Son? Ale nic nie piszę, może ze 4 braki walnie


2/4 :rotfl:
2/4 :rotfl:
LMAO
10 września 2016, 17:19 [cytuj]
Tak jest!! Fantastyczna kontra, ale Walker ma przyspieszenie! COYS
Tak jest!! Fantastyczna kontra, ale Walker ma przyspieszenie! COYS
"Taką ja mam po ojcu zasadę życiową: Boso, ale w ostrogach."
10 września 2016, 18:36 [cytuj]
po prostu bajka . Panowie teraz lm
:cwaniak::tak:
po prostu bajka . Panowie teraz lm :cwaniak::tak:

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 105 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się