Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne » Premier League » Spurs vs Crystal Palace
20 sierpnia 2016, 15:06 [cytuj]
Team to play Crystal Palace: Vorm, Walker, Alderweireld, Vertonghen, Rose; Dier, Wanyama, Lamela, Eriksen; Janssen, Kane

Subs: McGee, Carter-Vickers, Davies, Alli, Carroll, Mason, Onomah
Team to play Crystal Palace: Vorm, Walker, Alderweireld, Vertonghen, Rose; Dier, Wanyama, Lamela, Eriksen; Janssen, Kane Subs: McGee, Carter-Vickers, Davies, Alli, Carroll, Mason, Onomah
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
20 sierpnia 2016, 15:07 [cytuj]
Dwóch napastników w podstawie to ostatnio mieliśmy chyba w 2014
Dwóch napastników w podstawie to ostatnio mieliśmy chyba w 2014
COYS!
20 sierpnia 2016, 15:08 [cytuj]
Alli na ławce. Poch się nie cacka :D

No i wychodzimy dwójką napastników :cwaniak:
Alli na ławce. Poch się nie cacka :D No i wychodzimy dwójką napastników :cwaniak:
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
20 sierpnia 2016, 15:16 [cytuj]
Janssen :ok: zasłużył, w każdym występie się wyróżniał
Janssen :ok: zasłużył, w każdym występie się wyróżniał
20 sierpnia 2016, 15:17 [cytuj]
No i dobrze. Palace pewnie przyjechało się bronić i grać z kontry więc w takich meczach gra dwójką z przodu może nam bardoz pomóc.

A Alli ewidendtnie nie wrócił jeszcze do siebie po EURO więc odpoczynek mu się przyda. Martwi mnie tylko środek Dier Wanyama, o wiele bardziej wolałbym w miejsce jednego z nich zobaczyć Masona
No i dobrze. Palace pewnie przyjechało się bronić i grać z kontry więc w takich meczach gra dwójką z przodu może nam bardoz pomóc. A Alli ewidendtnie nie wrócił jeszcze do siebie po EURO więc odpoczynek mu się przyda. Martwi mnie tylko środek Dier Wanyama, o wiele bardziej wolałbym w miejsce jednego z nich zobaczyć Masona
20 sierpnia 2016, 15:29 [cytuj]
Jak będziecie mieć jakieś spoko transmisje po polsku lub angielsku to chętnie przygarnę :)
Jak będziecie mieć jakieś spoko transmisje po polsku lub angielsku to chętnie przygarnę :)
20 sierpnia 2016, 15:44 [cytuj]
Walu powiedział/a:
No i dobrze. Palace pewnie przyjechało się bronić i grać z kontry więc w takich meczach gra dwójką z przodu może nam bardoz pomóc.

A Alli ewidendtnie nie wrócił jeszcze do siebie po EURO więc odpoczynek mu się przyda. Martwi mnie tylko środek Dier Wanyama, o wiele bardziej wolałbym w miejsce jednego z nich zobaczyć Masona



Ja właśnie bym cofnął Alli do środka pomocy, bo dla mnie zbyt defensywny środek pola sprawia, że nie mamy piłki, bo rozegranie kuleje. Co sprawia że bronimy się cześciej i mamy mniej sytuacji. Zobaczymy czy to tylko była nasza ospała gra z Evertonem, czy rzeczywiście środek Dier - Wanyama nie działa.
Ja właśnie bym cofnął Alli do środka pomocy, bo dla mnie zbyt defensywny środek pola sprawia, że nie mamy piłki, bo rozegranie kuleje. Co sprawia że bronimy się cześciej i mamy mniej sytuacji. Zobaczymy czy to tylko była nasza ospała gra z Evertonem, czy rzeczywiście środek Dier - Wanyama nie działa
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
20 sierpnia 2016, 15:47 [cytuj]
Ktoś jakiś sopcast?
Ktoś jakiś sopcast?
To dare is to do.
20 sierpnia 2016, 15:48 [cytuj]
varba powiedział/a:
Ja właśnie bym cofnął Alli do środka pomocy, bo dla mnie zbyt defensywny środek pola sprawia, że nie mamy piłki, bo rozegranie kuleje. Co sprawia że bronimy się cześciej i mamy mniej sytuacji. Zobaczymy czy to tylko była nasza ospała gra z Evertonem, czy rzeczywiście środek Dier - Wanyama nie działa


Jeszcze inna sprawa, że rok temu w pierwszych kolejkach wszyscy jak jeden mąż mówiliśmy, że Dier na środku to pomysł z dupy, ale po kilku tygoniach musięliśmy odszczekać. Z duetem Wanyama-Dier też tak może być, z tym, ze po powrocie Dembele oni raczej nie będą zbyt często przebywać razem na boisku.
Jeszcze inna sprawa, że rok temu w pierwszych kolejkach wszyscy jak jeden mąż mówiliśmy, że Dier na środku to pomysł z dupy, ale po kilku tygoniach musięliśmy odszczekać. Z duetem Wanyama-Dier też tak może być, z tym, ze po powrocie Dembele oni raczej nie będą zbyt często przebywać razem na boisku
20 sierpnia 2016, 15:56 [cytuj]
http://fanitv.online/5

tu nawet ok
http://fanitv.online/5 tu nawet ok
20 sierpnia 2016, 15:57 [cytuj]
Dawać na chat http://www.spursmania.org/chat :hejka:
CAN'T SMILE WITHOUT YOU!
20 sierpnia 2016, 15:57 [cytuj]
http://sportslive.info/viewpage.php?page_id=2

Ten też niezły
http://sportslive.info/viewpage.php?page_id=2 Ten też niezły
20 sierpnia 2016, 15:59 [cytuj]
Właśnie chciałem pisać,że chciałbym zobaczyć Allegro z wanyama/dierem w środku.
Ale takie ustawienie też spoko
Właśnie chciałem pisać,że chciałbym zobaczyć Allegro z wanyama/dierem w środku. Ale takie ustawienie też spoko
20 sierpnia 2016, 19:15 [cytuj]
Janssen nawet pomimo zmarnowanej setki był jednym z 2-3 najlepszych zawodników na boisku i od samego początku występów w naszych barwach pokazuje, ze będzie dużym wzmocnieniem. Ktoś zdaje sie mówił że kupujemy zawodnika z dupy zamiast dołożyć trochę więcej na dobrego napastnika. :wysmiewacz::wysmiewacz::wysmiewacz:
Janssen nawet pomimo zmarnowanej setki był jednym z 2-3 najlepszych zawodników na boisku i od samego początku występów w naszych barwach pokazuje, ze będzie dużym wzmocnieniem. Ktoś zdaje sie mówił że kupujemy zawodnika z dupy zamiast dołożyć trochę więcej na dobrego napastnika. :wysmiewacz::wysmiewacz::wysmiewacz:
20 sierpnia 2016, 20:28 [cytuj]
Jannsen zmarnował setkę i miał jakieś nerwowe sytuacje, ale walczy i stara się trzymać piłkę. Eriksen to taka padaka w ostatnich dwóch meczach, że aż się płakać chce. W zeszłym sezonie się rozkręcił później, ale jakby go Juve chciało za te 50 mln, to proszę bardzo. Alli świetna zmiana, Lamela solidnie, Walker bardzo dobrze i Wanyama z bramką. Mało skutecznie, ale jest wygrana i to cieszy.
Jannsen zmarnował setkę i miał jakieś nerwowe sytuacje, ale walczy i stara się trzymać piłkę. Eriksen to taka padaka w ostatnich dwóch meczach, że aż się płakać chce. W zeszłym sezonie się rozkręcił później, ale jakby go Juve chciało za te 50 mln, to proszę bardzo. Alli świetna zmiana, Lamela solidnie, Walker bardzo dobrze i Wanyama z bramką. Mało skutecznie, ale jest wygrana i to cieszy
LMAO
20 sierpnia 2016, 20:56 [cytuj]
Hades - 50 mln trochę mało. 75mln można oddawać, jeśli będzie ktoś na zastępstwo załatwiony.
Pamiętaj, że mamy jeszcze LM do grania.
Hades - 50 mln trochę mało. 75mln można oddawać, jeśli będzie ktoś na zastępstwo załatwiony. Pamiętaj, że mamy jeszcze LM do grania
20 sierpnia 2016, 21:50 [cytuj]
I kogo niby za te 50-75 mln kupimy kto będzie grał na poziomie Eriksena (tego w formie) i zechce do nas przyjść? Bo nie widzę zbyt wielu kandydatów. Moim zdaniem nasza wyjściowa jedenastka jest teraz nietykalna i żaden z ważnych zawodników pierwszego zespołu nie powinien odchodzić. Kasę to sobie mozemy zarabiać na Bentalebach i innych Chadlich za których Levy pewnie niezły hajs wyciągnie prędzej czy później.
I kogo niby za te 50-75 mln kupimy kto będzie grał na poziomie Eriksena (tego w formie) i zechce do nas przyjść? Bo nie widzę zbyt wielu kandydatów. Moim zdaniem nasza wyjściowa jedenastka jest teraz nietykalna i żaden z ważnych zawodników pierwszego zespołu nie powinien odchodzić. Kasę to sobie mozemy zarabiać na Bentalebach i innych Chadlich za których Levy pewnie niezły hajs wyciągnie prędzej czy później
20 sierpnia 2016, 22:31 [cytuj]
Walu powiedział/a:
I kogo niby za te 50-75 mln kupimy kto będzie grał na poziomie Eriksena


Dlatego dopisałem "jeśli".
Dlatego dopisałem "jeśli".

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 101 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się