Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  3  4    >
Forum dyskusyjne » Premier League » Tottenham - Burnley
27 sierpnia 2017, 18:51 [cytuj]
Burnley zasłużyło
Burnley zasłużyło
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
27 sierpnia 2017, 18:51 [cytuj]
Ten Trippier to jest taki żałosny ze głowa mała :)
Ten Trippier to jest taki żałosny ze głowa mała :)
27 sierpnia 2017, 18:51 [cytuj]
Drakiur powiedział/a:
Wembley :luzik:

Wembley ma gówno do tego, że nie potrafimy utrzymać piłki przez 5 minut, grając z Burnley.
Wembley ma gówno do tego, że nie potrafimy utrzymać piłki przez 5 minut, grając z Burnley
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
27 sierpnia 2017, 18:52 [cytuj]
i nie jest zadnym wytlumaczeniem dlaczego trippier odpuszcza krycie w 90minucie
i nie jest zadnym wytlumaczeniem dlaczego trippier odpuszcza krycie w 90minucie
27 sierpnia 2017, 18:52 [cytuj]
Trippier to jest porażka, niech spierdala.
Trippier to jest porażka, niech spierdala
LMAO
27 sierpnia 2017, 18:54 [cytuj]
hehe już witali się z gąską, kurwa, gra się do końca.
hehe już witali się z gąską, kurwa, gra się do końca
27 sierpnia 2017, 18:54 [cytuj]
Jeszcze nie widziałem tak wkurwionego Mauricio. Nie dziwię mu się, mam nadzieję, że będzie tornado w szatni.
Jeszcze nie widziałem tak wkurwionego Mauricio. Nie dziwię mu się, mam nadzieję, że będzie tornado w szatni
27 sierpnia 2017, 18:54 [cytuj]
Stary dobry Tottenham potrafiący spier***ć człowiekowi samopoczucie, eh...
Stary dobry Tottenham potrafiący spier***ć człowiekowi samopoczucie, eh
27 sierpnia 2017, 18:54 [cytuj]
Hades powiedział/a:
Trippier to jest porażka, niech spierdala

Porażką jest występ całego zespołu. Zero jaj, zero zaangażowania, zero chęci czy czegokolwiek.
Porażką jest występ całego zespołu. Zero jaj, zero zaangażowania, zero chęci czy czegokolwiek
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
27 sierpnia 2017, 18:55 [cytuj]
Ostatnie 10 minut to jakiś skandal..
Nie ma co pisać "Wembley" bo to nie liga podwórkowa żeby mieć tak tanie wymówki.
Ostatnie 10 minut to jakiś skandal.. Nie ma co pisać "Wembley" bo to nie liga podwórkowa żeby mieć tak tanie wymówki
Fuck em all, fuck em all united, west ham, liverpool, Cos We Are the TOTTENHAM and We Are the best. We are the TOTTENHAM so fuck all the rest
27 sierpnia 2017, 18:57 [cytuj]
Kurwa mać.
Kurwa mać
27 sierpnia 2017, 18:57 [cytuj]
gdzie to zaangażowanie, o którym (i za które po porażce z Chelsea chwalił) stale mówi Poch?!
gdzie to zaangażowanie, o którym (i za które po porażce z Chelsea chwalił) stale mówi Poch?!
27 sierpnia 2017, 18:57 [cytuj]
Proste zadanie, jak tydzień temu. Spokojnie rozegrać piłką ostatnie minuty meczu. A my idziemy na hura jak gówniarze na orliku.
Proste zadanie, jak tydzień temu. Spokojnie rozegrać piłką ostatnie minuty meczu. A my idziemy na hura jak gówniarze na orliku
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
27 sierpnia 2017, 18:58 [cytuj]
Co się uczepiliście co niektórzy tego Kierana? Gol na jego rachunek, ale przecież tu cały zespół gra padaczkę... Skoro Trippier ma spierdalać to cała ofensywa również powinna.
Co się uczepiliście co niektórzy tego Kierana? Gol na jego rachunek, ale przecież tu cały zespół gra padaczkę... Skoro Trippier ma spierdalać to cała ofensywa również powinna
27 sierpnia 2017, 18:59 [cytuj]
tmn powiedział/a:
Co się uczepiliście co niektórzy tego Kierana? Gol na jego rachunek, ale przecież tu cały zespół gra padaczkę... Skoro Trippier ma spierdalać to cała ofensywa również powinna

Bo k...a nie krył ostatnie 10 min tylko stał przed połową- to jest obrońca, czy parodia obrońcy?
Bo k...a nie krył ostatnie 10 min tylko stał przed połową- to jest obrońca, czy parodia obrońcy?
27 sierpnia 2017, 19:00 [cytuj]
Tripper zapierdzielił bramkę ale ja winię nasz środek. który zagrał końcówkę jak za przeproszeniem totalni frajerzy. Tak jak napisał Czarosław - hurra i do przodu bez rozum. Nawet zdążyłem pomyśleć, że przez to stracimy frajersko bramkę
Tripper zapierdzielił bramkę ale ja winię nasz środek. który zagrał końcówkę jak za przeproszeniem totalni frajerzy. Tak jak napisał Czarosław - hurra i do przodu bez rozum. Nawet zdążyłem pomyśleć, że przez to stracimy frajersko bramkę
27 sierpnia 2017, 19:00 [cytuj]
Boyd powiedział/a:
Bo k...a nie krył ostatnie 10 min tylko stał przed połową- to jest obrońca, czy parodia obrońcy?

Kane, Alli mieli milion sytuacji w meczu. To są zawodnicy grający w ataku, czy parodiujący granie w ataku?
Edytowano dnia: 27 sierpnia 2017, 19:00
Kane, Alli mieli milion sytuacji w meczu. To są zawodnicy grający w ataku, czy parodiujący granie w ataku?
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
27 sierpnia 2017, 19:01 [cytuj]
Kane to dzisiaj hattricka powinien strzelić i byłby spokój. Do tego Eriksen i Alli też mieli swoje szanse... Burnley w sumie nie stworzyło sobie w zasadzie żadnej groźnej okazji oprócz tej bramkowej a my miliśmy tyle że w 92 minucie już dawno po meczu powinno być
Kane to dzisiaj hattricka powinien strzelić i byłby spokój. Do tego Eriksen i Alli też mieli swoje szanse... Burnley w sumie nie stworzyło sobie w zasadzie żadnej groźnej okazji oprócz tej bramkowej a my miliśmy tyle że w 92 minucie już dawno po meczu powinno być
27 sierpnia 2017, 19:01 [cytuj]
problemem jest to, że nie potrafimy postawić kropki nad i, później do końca nerwówka czy jakieś ogóry nie strzelą nam bramki.. tyle sytuacji co my dziś zmarnowaliśmy to jakaś paranoja
problemem jest to, że nie potrafimy postawić kropki nad i, później do końca nerwówka czy jakieś ogóry nie strzelą nam bramki.. tyle sytuacji co my dziś zmarnowaliśmy to jakaś paranoja
27 sierpnia 2017, 19:02 [cytuj]
To co w tym roku odpuszczamy klasycznie lige mistrzow kosztem ligi, czy lige kosztem ligi mistrzow? Czy moze przelomowo oba? :glupek:
To co w tym roku odpuszczamy klasycznie lige mistrzow kosztem ligi, czy lige kosztem ligi mistrzow? Czy moze przelomowo oba? :glupek:
<  1  2  3  4    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 125 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się