Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  3  4    >
Forum dyskusyjne » Premier League » Tottenham - Burnley
27 sierpnia 2017, 17:51 [cytuj]
No zdecydowanie szału nie ma 1 strzał celny i jedna godna uwagi akcja. Dele tylko fauluje, Eriksen niedokładnie podaje, a Harry chyba jeszcze na urlopie, jak zwykle w sierpniu.
No zdecydowanie szału nie ma 1 strzał celny i jedna godna uwagi akcja. Dele tylko fauluje, Eriksen niedokładnie podaje, a Harry chyba jeszcze na urlopie, jak zwykle w sierpniu
27 sierpnia 2017, 17:52 [cytuj]
Walu powiedział/a:
Brakuje wygranych pojedynków 1 na 1 przez bocznych obrońców. W poprzednich sezonach bardzo często przedzieraliśmy sie bokami za sprawą Walkera i Rose a teraz Davies i Trippier zazwyczaj podaja do tyłu. Bardzo brakuje zagrożenia z tych sektorów boiska bo wystarczy ze rywale zaryglują środek i ciężko nam cokolwiek zrobić. Mam nadzieję, ze Aurier to niedługo rozrusza


nie tyle co ze strony bocznych obroncow, co ze strony skrzydlowych rowniez, alli nim nie jest, eriksen tez nie, a son dzisiaj chyba nie wygral ani jednego 1v1. Miejmy nadzieje, ze pplotki o tym balde keita sa prawdziwe, bo on jest takim zawodnikiem, ktory robi duzo szumu swoja gra, mimo, ze nie zawsze sa z tego korzysci
nie tyle co ze strony bocznych obroncow, co ze strony skrzydlowych rowniez, alli nim nie jest, eriksen tez nie, a son dzisiaj chyba nie wygral ani jednego 1v1. Miejmy nadzieje, ze pplotki o tym balde keita sa prawdziwe, bo on jest takim zawodnikiem, ktory robi duzo szumu swoja gra, mimo, ze nie zawsze sa z tego korzysci
27 sierpnia 2017, 17:55 [cytuj]
Patrząc na ławkę trudno coś też wymyślić:bezradny:
Patrząc na ławkę trudno coś też wymyślić:bezradny:
27 sierpnia 2017, 17:56 [cytuj]
Boyd powiedział/a:
Patrząc na ławkę trudno coś też wymyślić:bezradny:

Nie trzeba nic wymyślać, niech piłkarze pokażą, że im zależy na 3 punktach :nerwus:
Nie trzeba nic wymyślać, niech piłkarze pokażą, że im zależy na 3 punktach :nerwus:
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
27 sierpnia 2017, 17:56 [cytuj]
od 25 minuty było jakieś ziewanko...tzn. mamy piłkę, Burnley się ustawia i czeka jak wybić
od 25 minuty było jakieś ziewanko...tzn. mamy piłkę, Burnley się ustawia i czeka jak wybić
27 sierpnia 2017, 17:57 [cytuj]
gld1337 powiedział/a:
nie tyle co ze strony bocznych obroncow, co ze strony skrzydlowych rowniez, alli nim nie jest, eriksen tez nie, a son dzisiaj chyba nie wygral ani jednego 1v1. Miejmy nadzieje, ze pplotki o tym balde keita sa prawdziwe, bo on jest takim zawodnikiem, ktory robi duzo szumu swoja gra, mimo, ze nie zawsze sa z tego korzysci


ale ten klub zabija wszystkich skrzydłowych, którzy do niego przychodzą:)
ale ten klub zabija wszystkich skrzydłowych, którzy do niego przychodzą:)
27 sierpnia 2017, 17:58 [cytuj]
Walu powiedział/a:
Mam nadzieję, ze Aurier to niedługo rozrusza

ja tam bardziej licze na to ze Rose zmądrzeje i to on rozrusza ;)
ja tam bardziej licze na to ze Rose zmądrzeje i to on rozrusza ;)
27 sierpnia 2017, 17:59 [cytuj]
Robert powiedział/a:
ja tam bardziej licze na to ze Rose zmądrzeje i to on rozrusza ;)

Na zmądrzenie bym nie liczył:boisie:
jak ktoś daje wywiady w The Sun od pół roku będąc kontuzjowanym, to nie ma na co liczyć.
Edytowano dnia: 27 sierpnia 2017, 18:01
Na zmądrzenie bym nie liczył:boisie: jak ktoś daje wywiady w The Sun od pół roku będąc kontuzjowanym, to nie ma na co liczyć
27 sierpnia 2017, 18:03 [cytuj]
Boyd powiedział/a:
Na zmądrzenie bym nie liczył:boisie:
jak ktoś daje wywiady w The Sun od pół roku będąc kontuzjowanym, to nie ma na co liczyć

Taka niska tygodniówka, że musiał dorywczą robotę znaleźć :D
Taka niska tygodniówka, że musiał dorywczą robotę znaleźć :D
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
27 sierpnia 2017, 18:06 [cytuj]
Nareszcie kurwa mać!
Nareszcie kurwa mać!
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
27 sierpnia 2017, 18:19 [cytuj]
ładować drugą brame, bo będzie nerwówka zaraz..
ładować drugą brame, bo będzie nerwówka zaraz
27 sierpnia 2017, 18:25 [cytuj]
Sissoko się szykuje.

Wszedł i od razu coś ruszyło :rotfl: Eriksen, gdyby się przyłożył, to Sissoko dwie asysty.
Edytowano dnia: 27 sierpnia 2017, 18:33
Sissoko się szykuje. Wszedł i od razu coś ruszyło :rotfl: Eriksen, gdyby się przyłożył, to Sissoko dwie asysty
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
27 sierpnia 2017, 18:33 [cytuj]
tyle sytuacji zmarnowanych :bezradny:

Lierpool 4:0 z Arsenalem ;o
Edytowano dnia: 27 sierpnia 2017, 18:35
tyle sytuacji zmarnowanych :bezradny: Lierpool 4:0 z Arsenalem ;o
27 sierpnia 2017, 18:45 [cytuj]
Dlaczego oddajemy im piłkę i sami próbujemy sobie strzelić bramkę?
Dlaczego oddajemy im piłkę i sami próbujemy sobie strzelić bramkę?
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
27 sierpnia 2017, 18:48 [cytuj]
Ja pierdole... no i się zemściło
Ja pierdole... no i się zemściło
27 sierpnia 2017, 18:49 [cytuj]
Parodia. Połowa składu powinna grzać ławę w następnej kolejce.
Parodia. Połowa składu powinna grzać ławę w następnej kolejce
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
27 sierpnia 2017, 18:49 [cytuj]
JAPIERDOLE TO JEST KURWA KRYMINAŁ
JAPIERDOLE TO JEST KURWA KRYMINAŁ
27 sierpnia 2017, 18:51 [cytuj]
Cudowne zachowanie naszych, idą na wymianę ciosów zamiast przytrzymać piłkę. BRAVO
Cudowne zachowanie naszych, idą na wymianę ciosów zamiast przytrzymać piłkę. BRAVO
27 sierpnia 2017, 18:51 [cytuj]
Wembley :luzik:
Wembley :luzik:
27 sierpnia 2017, 18:51 [cytuj]
Wembley :luzik:
Wembley :luzik:
<  1  2  3  4    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 133 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się