Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  3  
Forum dyskusyjne » Premier League » Hull City vs Tottenham
21 maja 2017, 17:46 [cytuj]
No fajnie fajnie, teraz niech coś Janssenowi i Sissoko skapnie :D
No fajnie fajnie, teraz niech coś Janssenowi i Sissoko skapnie :D
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
21 maja 2017, 17:46 [cytuj]
no nie ma bata tera Sissi
no nie ma bata tera Sissi
21 maja 2017, 17:48 [cytuj]
Niewiarygodne, że z bilansem 86-26 nie wygramy ligi
Niewiarygodne, że z bilansem 86-26 nie wygramy ligi
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
21 maja 2017, 17:52 [cytuj]
Najwięcej goli strzelonych, najmniej straconych, najmniej porażek,najwięcej punktów w sezonie w historii, król strzelców i...2 miejsce.
Najbardziej szkoda tego półfinału FA Cup.
Edytowano dnia: 21 maja 2017, 17:54
Najwięcej goli strzelonych, najmniej straconych, najmniej porażek,najwięcej punktów w sezonie w historii, król strzelców i...2 miejsce. Najbardziej szkoda tego półfinału FA Cup.
21 maja 2017, 17:52 [cytuj]
:brawo:
Edytowano dnia: 21 maja 2017, 17:53
:brawo:
21 maja 2017, 17:55 [cytuj]
Piękny sezon, szkoda że bez żadnego pucharu, no ale cóż. Zobaczymy jak pójdzie nam na Wembley, oby lepiej niż w tym sezonie!
Piękny sezon, szkoda że bez żadnego pucharu, no ale cóż. Zobaczymy jak pójdzie nam na Wembley, oby lepiej niż w tym sezonie!
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
21 maja 2017, 17:55 [cytuj]
Panowie i tak kończymy ze świetnym drugim miejscem. Brawa dla chłopaków. Teraz zadanie by utrzymać skład
Panowie i tak kończymy ze świetnym drugim miejscem. Brawa dla chłopaków. Teraz zadanie by utrzymać skład
21 maja 2017, 17:56 [cytuj]
Boyd powiedział/a:
Najwięcej goli strzelonych, najmniej straconych, najmniej porażek,najwięcej punktów w sezonie w historii, król strzelców i...2 miejsce.
Najbardziej szkoda tego półfinału FA Cup.

8 remisów zrobiło swoje
8 remisów zrobiło swoje
21 maja 2017, 17:59 [cytuj]
Wolff powiedział/a:
Panowie i tak kończymy ze świetnym drugim miejscem. Brawa dla chłopaków. Teraz zadanie by utrzymać skład

Utrzymać i dokupić 2-3 zawodników. Bardzo bym chciał, żeby te plotki o Dani Alvesie były prawdziwe. Potrzebujemy takich pilkarzy, ogranych na najwyższym poziomie, którzy wiedzą jak wygrywa się przeróżne rozgrywki. I szybki skrzydłowy, ala Mane. Ale biorąc pod uwagę budowę nowego stadionu, ciężko się spodziewać jakiegoś szastania kasą. Priorytetem zatrzymanie obecnych zawodników!
Edytowano dnia: 21 maja 2017, 18:04
Utrzymać i dokupić 2-3 zawodników. Bardzo bym chciał, żeby te plotki o Dani Alvesie były prawdziwe. Potrzebujemy takich pilkarzy, ogranych na najwyższym poziomie, którzy wiedzą jak wygrywa się przeróżne rozgrywki. I szybki skrzydłowy, ala Mane. Ale biorąc pod uwagę budowę nowego stadionu, ciężko się spodziewać jakiegoś szastania kasą. Priorytetem zatrzymanie obecnych zawodników!
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
21 maja 2017, 18:01 [cytuj]
Panowie jestem na wkur........
Cos mi sie zjeba.......
Panowie jestem na wkur........ Cos mi sie zjeba
21 maja 2017, 18:02 [cytuj]
Jakby spojrzeć na ostatnie dwa mecze wyjazdowe to można się cieszyć z tego, że cały kolejny sezon gramy na wyjeździe :D 13 strzelonych w dwóch meczach, w głowie się nie mieści :brawo:
Jakby spojrzeć na ostatnie dwa mecze wyjazdowe to można się cieszyć z tego, że cały kolejny sezon gramy na wyjeździe :D 13 strzelonych w dwóch meczach, w głowie się nie mieści :brawo:
21 maja 2017, 18:05 [cytuj]
Caly mecz probowalem cos zobaczys i kurw..... nic
streem mi zadzialal jak juz bylo po meczu...!
Dobrze ,ze prawdopodobnie bede mial bilet roczny na nastepny sezon!
Dajcie linka na objrzenie meczu gdzies i na skroty pls!
Caly mecz probowalem cos zobaczys i kurw..... nic streem mi zadzialal jak juz bylo po meczu...! Dobrze ,ze prawdopodobnie bede mial bilet roczny na nastepny sezon! Dajcie linka na objrzenie meczu gdzies i na skroty pls!
21 maja 2017, 18:09 [cytuj]
piekny powiedział/a:
Caly mecz probowalem cos zobaczys i kurw..... nic
streem mi zadzialal jak juz bylo po meczu...!
Dobrze ,ze prawdopodobnie bede mial bilet roczny na nastepny sezon!
Dajcie linka na objrzenie meczu gdzies i na skroty pls!

http://www.matchhighlight.com/
tu będzie mecz, ale to pewnie dopiero jutro
http://www.matchhighlight.com/ tu będzie mecz, ale to pewnie dopiero jutro
21 maja 2017, 18:31 [cytuj]
:brawo:

rekordy dla nas - mistrz dla CFC
JAKOŚ SIĘ TYM NIE MARTWIE BO WIEM, ŻE TO KWESTIA CZSU
:brawo: rekordy dla nas - mistrz dla CFC JAKOŚ SIĘ TYM NIE MARTWIE BO WIEM, ŻE TO KWESTIA CZSU
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
21 maja 2017, 20:07 [cytuj]
Zgubiła Nas ta spora liczba remisów na początku sezonu i tyle. Będzie lepiej Panowie ;)
COYS !!!
Zgubiła Nas ta spora liczba remisów na początku sezonu i tyle. Będzie lepiej Panowie ;) COYS !!!
24 maja 2017, 12:30 [cytuj]
Sezon jeszcze nie jest stracony, bo jeśli Chelsea wygra Puchar Anglii gramy z nimi o Tarczę Wspólnoty. Byłoby miło zacząć nowy sezon od trofeum, dałoby to niezłego kopa chłopakom na start rozgrywek.
Sezon jeszcze nie jest stracony, bo jeśli Chelsea wygra Puchar Anglii gramy z nimi o Tarczę Wspólnoty. Byłoby miło zacząć nowy sezon od trofeum, dałoby to niezłego kopa chłopakom na start rozgrywek
<  1  2  3  

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 5 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się