Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  3  
Forum dyskusyjne » Premier League » West Ham - Tottenham
5 maja 2017, 22:23 [cytuj]
Czarosław powiedział/a:
Hahaha i koniec. Brawo
do końca meczu jeszcze daleko ;p
do końca meczu jeszcze daleko ;p
5 maja 2017, 22:24 [cytuj]
Gol z przypadku jak na WHL
Gol z przypadku jak na WHL
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
5 maja 2017, 22:25 [cytuj]
Za Vertonghena? :glupek:
Za Vertonghena? :glupek:
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
5 maja 2017, 22:27 [cytuj]
Czarosław powiedział/a:
Za Vertonghena? :glupek:
czyli atakujemy na całego
czyli atakujemy na całego
5 maja 2017, 22:28 [cytuj]
Czarosław powiedział/a:
Gol z przypadku jak na WHL


Jakie to ma znaczenie? Gol to gol od samego poczatku Tottenham grał przecietnie, bez pomysłu na gre. Taki Tottenham z Ligi Mistrzów.
Jakie to ma znaczenie? Gol to gol od samego poczatku Tottenham grał przecietnie, bez pomysłu na gre. Taki Tottenham z Ligi Mistrzów
5 maja 2017, 22:30 [cytuj]
Właśnie tego nie rozumiem. Z czym my mamy problem? WHU się potrafi zmotywować, chociaż nie grają w sumie o nic, a my mamy z tym kłopoty goniąc Chelsea? No cóż, trudno :bezradny:
Edytowano dnia: 5 maja 2017, 22:33
Właśnie tego nie rozumiem. Z czym my mamy problem? WHU się potrafi zmotywować, chociaż nie grają w sumie o nic, a my mamy z tym kłopoty goniąc Chelsea? No cóż, trudno :bezradny:
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
5 maja 2017, 22:35 [cytuj]
Bogu dzięki za Hugo....
Bogu dzięki za Hugo
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
5 maja 2017, 22:37 [cytuj]
Eriksen ma dzisiaj wrzutki jak za Villasa-Boasa.
Eriksen ma dzisiaj wrzutki jak za Villasa-Boasa
5 maja 2017, 22:42 [cytuj]
Nic z tego nie będzie. Szkoda :/
Nic z tego nie będzie. Szkoda :/
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
5 maja 2017, 22:55 [cytuj]
jak można całą końcówke zagrać długimi piłkami, gdzie prawie wszystkie były przegrane
jak można całą końcówke zagrać długimi piłkami, gdzie prawie wszystkie były przegrane
5 maja 2017, 22:55 [cytuj]
wielka szkoda.. niestety nie depczemy już Chelsea po piętach
wielka szkoda.. niestety nie depczemy już Chelsea po piętach
5 maja 2017, 22:56 [cytuj]
Trzeba utrzymać drugą pozycję teraz i przeboleć jakoś następny sezon na Wembley. To będzie dopiero wyzywanie.
Trzeba utrzymać drugą pozycję teraz i przeboleć jakoś następny sezon na Wembley. To będzie dopiero wyzywanie
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
5 maja 2017, 22:58 [cytuj]
te ostatnie 20 minut były najgorsze w tym sezonie. pełno niedokładnych podań, mnóstwo lag puszczanych do bramkarza, złapał ich stres. tylko początek z liverpoolem był gorszy. nadzieja tylko w rywalach chelsea, ale to pewnie jakieś 2% szans na mistrza. to i tak bardzo dobry sezon. miejmy nadzieję, że tylko levy się napalił teraz na mistrza i rzuci hajs na naprawdę dobrych graczy
te ostatnie 20 minut były najgorsze w tym sezonie. pełno niedokładnych podań, mnóstwo lag puszczanych do bramkarza, złapał ich stres. tylko początek z liverpoolem był gorszy. nadzieja tylko w rywalach chelsea, ale to pewnie jakieś 2% szans na mistrza. to i tak bardzo dobry sezon. miejmy nadzieję, że tylko levy się napalił teraz na mistrza i rzuci hajs na naprawdę dobrych graczy
5 maja 2017, 23:00 [cytuj]
szkoda tych szans z pierwszej polowy keidy swietnie bronil Adrian. generalnie nie zagralismy dzis dobrze, za to West Ham gryzl trawe. szkoda . mam nadzieje ze dzisiejszy mecz nie nie zwiastuje powtorki z poprzedniego sezonu kiedy przegralismy wszystko do konca.... :boisie:
szkoda tych szans z pierwszej polowy keidy swietnie bronil Adrian. generalnie nie zagralismy dzis dobrze, za to West Ham gryzl trawe. szkoda . mam nadzieje ze dzisiejszy mecz nie nie zwiastuje powtorki z poprzedniego sezonu kiedy przegralismy wszystko do konca.... :boisie:
5 maja 2017, 23:09 [cytuj]
Nie wiem jak Adrian obronił dobitkę Kane'a, jakie miał wyczucie, że zostawił tą nogę w tamtym miejscu. Szybka bramka pozwoliłaby nam przejąć kontrolę nad spotkaniem, a rywale musieliby się odsłonić, co dawałoby większe pole manewru. Naprawdę brawa dla West Hamu za dzisiejszy mecz. Bilić wiedział jak nas rozgryźć. Bramka przypadkowa na ogromnym farcie, więc ją pominę. Brawa za to jak zagrali.
Nie wiem jak Adrian obronił dobitkę Kane'a, jakie miał wyczucie, że zostawił tą nogę w tamtym miejscu. Szybka bramka pozwoliłaby nam przejąć kontrolę nad spotkaniem, a rywale musieliby się odsłonić, co dawałoby większe pole manewru. Naprawdę brawa dla West Hamu za dzisiejszy mecz. Bilić wiedział jak nas rozgryźć. Bramka przypadkowa na ogromnym farcie, więc ją pominę. Brawa za to jak zagrali
5 maja 2017, 23:23 [cytuj]
smackey powiedział/a:
te ostatnie 20 minut były najgorsze w tym sezonie. pełno niedokładnych podań, mnóstwo lag puszczanych do bramkarza, złapał ich stres.


Miałem to samo pisać, miał być szturm na bramkę po stracie gola a my chyba nie stworzyliśmy ani jednej dogodnej sytuacji? Jestem rozczarowany ale z drugiej strony..... tym meczem przegraliśmy tylko iluzoryczne szanse na mistrzostwo więc niewiele. W 3 nastepnych meczach licze na 7 pkt. Leicester bedzie trudnym rywalem i jego boje sie najbardziej.
Dla mnie mega waznym zawodnikiem jest Dembele, bez Niego a z Sonem tracimy duzo w srodku pola.
Miałem to samo pisać, miał być szturm na bramkę po stracie gola a my chyba nie stworzyliśmy ani jednej dogodnej sytuacji? Jestem rozczarowany ale z drugiej strony..... tym meczem przegraliśmy tylko iluzoryczne szanse na mistrzostwo więc niewiele. W 3 nastepnych meczach licze na 7 pkt. Leicester bedzie trudnym rywalem i jego boje sie najbardziej. Dla mnie mega waznym zawodnikiem jest Dembele, bez Niego a z Sonem tracimy duzo w srodku pola
6 maja 2017, 11:37 [cytuj]
Otóż w punkt VeniVidiVici - szanse i tak były iluzoryczne. Ja nie wierzę, że Chelsea potknie się dwukrotnie w czterech najbliższych spotkaniach. Nie przy takim terminarzu i nie z taką jakością zawodników.
Otóż w punkt VeniVidiVici - szanse i tak były iluzoryczne. Ja nie wierzę, że Chelsea potknie się dwukrotnie w czterech najbliższych spotkaniach. Nie przy takim terminarzu i nie z taką jakością zawodników
<  1  2  3  

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 107 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się