Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

1  2  3    >
Forum dyskusyjne » Premier League » West Ham - Tottenham
5 maja 2017, 20:03 [cytuj]
#THFC: Lloris (C), Walker, Alderweireld, Vertonghen, Davies, Dier, Wanyama, Son, Eriksen, Dele, Kane. #COYS

Walker w pierwszym. Dobra wiadomość :D
#THFC: Lloris (C), Walker, Alderweireld, Vertonghen, Davies, Dier, Wanyama, Son, Eriksen, Dele, Kane. #COYS Walker w pierwszym. Dobra wiadomość :D
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
5 maja 2017, 20:03 [cytuj]
Subs: Vorm, Trippier, Wimmer, Dembele, Nkoudou, Sissoko, Janssen.
Subs: Vorm, Trippier, Wimmer, Dembele, Nkoudou, Sissoko, Janssen
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
5 maja 2017, 20:09 [cytuj]
Czarosław powiedział/a:
Walker w pierwszym. Dobra wiadomość :D


W ogóle mnie to nie dziwi. Wszystkie te plotki jak dla mnie wyssane z palca.
W ogóle mnie to nie dziwi. Wszystkie te plotki jak dla mnie wyssane z palca
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
5 maja 2017, 20:17 [cytuj]
Byleby tylko dobrze wejść w mecz i pewnie iść po swoje :tak:
Byleby tylko dobrze wejść w mecz i pewnie iść po swoje :tak:
5 maja 2017, 20:23 [cytuj]
Kto wie, może Bayern chce Walkera? W każdym razie, Pochettino rotował go z Trippierem. Jak ktoś zauważył:

March 5 - Everton - Walker
March 12 - Millwall - Trippier
March 19 - Southampton - Walker
April 1- Burnley - Trippier
April 5 - Swansea - Walker
April 8 - Watford - Trippier
April 15 - Bournemouth - Walker
April 22 - Chelsea - Trippier
April 26 - Palace - Walker
April 30 - Arsenal - Trippier

Zobaczymy co się stanie.
Edytowano dnia: 5 maja 2017, 20:23
Kto wie, może Bayern chce Walkera? W każdym razie, Pochettino rotował go z Trippierem. Jak ktoś zauważył: March 5 - Everton - Walker March 12 - Millwall - Trippier March 19 - Southampton - Walker April 1- Burnley - Trippier April 5 - Swansea - Walker April 8 - Watford - Trippier April 15 - Bournemouth - Walker April 22 - Chelsea - Trippier April 26 - Palace - Walker April 30 - Arsenal - Trippier Zobaczymy co się stanie
LMAO
5 maja 2017, 20:31 [cytuj]
Był jakiś czas temu w necie filmik z samolotu albo autokaru, w którym Walker krzyczał "Tottenham till I die" czy coś w ten deseń. Generalnie nie ma się co przywiązywać do tego typu wypowiedzi, ale Walkerowi jakoś wierzę :)
Był jakiś czas temu w necie filmik z samolotu albo autokaru, w którym Walker krzyczał "Tottenham till I die" czy coś w ten deseń. Generalnie nie ma się co przywiązywać do tego typu wypowiedzi, ale Walkerowi jakoś wierzę :)
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
5 maja 2017, 20:47 [cytuj]
Meanwhile -

Tottenham Hotspur have confirmed that the official capacity of the new stadium has been increased to 61,599
Meanwhile - Tottenham Hotspur have confirmed that the official capacity of the new stadium has been increased to 61,599
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
5 maja 2017, 20:53 [cytuj]
Miło ze strony Pochettino, że pomimo tak wysokiego ciężaru gatunkowego tego spotkania pozwolił Walkerowi na pożegnalny występ ;) :rotfl:
Miło ze strony Pochettino, że pomimo tak wysokiego ciężaru gatunkowego tego spotkania pozwolił Walkerowi na pożegnalny występ ;) :rotfl:
5 maja 2017, 21:00 [cytuj]
WHU bez głównych strzelców. Dodatkowo przypominanie na ich stronie o samobóju Kane'a sprzed 3 lat nie wróży im dobrze. Pora gonić Lukaku. COYS!
WHU bez głównych strzelców. Dodatkowo przypominanie na ich stronie o samobóju Kane'a sprzed 3 lat nie wróży im dobrze. Pora gonić Lukaku. COYS!
badseed66
5 maja 2017, 21:03 [cytuj]
badseed66 powiedział/a:
WHU bez głównych strzelców. Dodatkowo przypominanie na ich stronie o samobóju Kane'a sprzed 3 lat nie wróży im dobrze. Pora gonić Lukaku. COYS!


Calleri może być groźny, ale mam nadzieję, że to nie będzie jego przebudzenie.
Calleri może być groźny, ale mam nadzieję, że to nie będzie jego przebudzenie
LMAO
5 maja 2017, 21:06 [cytuj]
Pierwsze ostrzeżenie
Pierwsze ostrzeżenie
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
5 maja 2017, 21:13 [cytuj]
HAhaha, sędzia już mnie wkurwił
HAhaha, sędzia już mnie wkurwił
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
5 maja 2017, 21:13 [cytuj]
Panowie poratujcie streamem!
Panowie poratujcie streamem!
"Taką ja mam po ojcu zasadę życiową: Boso, ale w ostrogach."
5 maja 2017, 21:13 [cytuj]
http://live.robinwidget.org/streamvideo8/west-ham-vs-tottenham-live-stream-231861.html
http://live.robinwidget.org/streamvideo8/west-ham-vs-tottenham-live-stream-231861.html
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
5 maja 2017, 21:13 [cytuj]
To taki mecz gdzie przydałby się w środku pola Dembele :)
To taki mecz gdzie przydałby się w środku pola Dembele :)
5 maja 2017, 21:15 [cytuj]
VeniVidiVici powiedział/a:
To taki mecz gdzie przydałby się w środku pola Dembele :)


Jest po tej małej kontuzji, a nawet w pełni zdrowia zwykle grał jakieś 60-70 minut. Na pewno wejdzie pod koniec spotkania.
Jest po tej małej kontuzji, a nawet w pełni zdrowia zwykle grał jakieś 60-70 minut. Na pewno wejdzie pod koniec spotkania
LMAO
5 maja 2017, 21:18 [cytuj]
póki co bardzo szarpany mecz z obu stron, jak coś to kolejny link http://www.eplsite.org/stream10.html
póki co bardzo szarpany mecz z obu stron, jak coś to kolejny link: http://www.eplsite.org/stream10.html
5 maja 2017, 21:22 [cytuj]
Kurrrrrrrr
Kurrrrrrrr
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
5 maja 2017, 21:24 [cytuj]
Adrian co wybronił, brawo. :zly:
Adrian co wybronił, brawo. :zly:
LMAO
5 maja 2017, 21:24 [cytuj]
Ale ten stadion jest tragiczny. Całe szczęście, że my tam nie skończylismy
Ale ten stadion jest tragiczny. Całe szczęście, że my tam nie skończylismy
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
1  2  3    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 109 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się