Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

1  2  3    >
Forum dyskusyjne » Premier League » Spurs - Arsenal
30 kwietnia 2017, 16:33 [cytuj]
Spurs: Lloris (C), Trippier, Alderweireld, Vertonghen, Davies, Dier, Wanyama, Son, Eriksen, Dele, Kane
Spurs: Lloris (C), Trippier, Alderweireld, Vertonghen, Davies, Dier, Wanyama, Son, Eriksen, Dele, Kane
LMAO
30 kwietnia 2017, 16:33 [cytuj]
Subs: Vorm, Walker, Wimmer, Dembele, Sissoko, Nkoudou, Janssen. #COYS
Subs: Vorm, Walker, Wimmer, Dembele, Sissoko, Nkoudou, Janssen. #COYS
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
30 kwietnia 2017, 16:36 [cytuj]
Przynajmniej Dembele jest na ławce. Trzeba mieć nadzieję, że Eriksen, Son, Alli i Kane wystarczą do ataku
Przynajmniej Dembele jest na ławce. Trzeba mieć nadzieję, że Eriksen, Son, Alli i Kane wystarczą do ataku
LMAO
30 kwietnia 2017, 17:09 [cytuj]
Wolałbym Dembele za Wanyamę, który ostatnio w trochę gorszej dyspozycji. Rozumiem decyzję, bo Dembele z lekki uraz. Jedyne co mnie martwi że Dier i Wanyama dublują się na tej pozycji i nie ma nikogo do rozgrywania piłki.
Wolałbym Dembele za Wanyamę, który ostatnio w trochę gorszej dyspozycji. Rozumiem decyzję, bo Dembele z lekki uraz. Jedyne co mnie martwi że Dier i Wanyama dublują się na tej pozycji i nie ma nikogo do rozgrywania piłki
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
30 kwietnia 2017, 17:17 [cytuj]
!!!coys
!!!coys
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
30 kwietnia 2017, 17:41 [cytuj]
Po co my tak pajacujemy pod własnym polem karnym?
Po co my tak pajacujemy pod własnym polem karnym?
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
30 kwietnia 2017, 17:43 [cytuj]
Wiedziałem że nie będziemy mieć piłki jak będziemy grać dwoma defensywnymi pomocnikami, nie ma kto rozgrywać
Wiedziałem że nie będziemy mieć piłki jak będziemy grać dwoma defensywnymi pomocnikami, nie ma kto rozgrywać
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
30 kwietnia 2017, 17:49 [cytuj]
Trippier weź się ogarnij, co to ma być
Trippier weź się ogarnij, co to ma być
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
30 kwietnia 2017, 17:53 [cytuj]
Ja pierdole jaka seta :zalamka:
Ja pierdole jaka seta :zalamka:
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
30 kwietnia 2017, 17:55 [cytuj]
Al z nas jebane pizdy pod bramką...
Al z nas jebane pizdy pod bramką
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
30 kwietnia 2017, 17:55 [cytuj]
Ja pierdole kurwa mać co oni odpierdalają:zly:
Ja pierdole kurwa mać co oni odpierdalają:zly:
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
30 kwietnia 2017, 17:56 [cytuj]
Już mogło i powinno być 2-0 i możemy układać sobie mecz ;(
Już mogło i powinno być 2-0 i możemy układać sobie mecz ;(
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
30 kwietnia 2017, 17:58 [cytuj]
Da ktoś linka do streama ?
Da ktoś linka do streama ?
30 kwietnia 2017, 18:01 [cytuj]
http://live.robinwidget.org/streamvideo8/tottenham-vs-arsenal-live-stream-214032.html
http://live.robinwidget.org/streamvideo8/tottenham-vs-arsenal-live-stream-214032.html
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
30 kwietnia 2017, 18:17 [cytuj]
Trzeba się modlić, żeby nasze frajerstwo nic nas nie kosztowało w tym meczu :/
Trzeba się modlić, żeby nasze frajerstwo nic nas nie kosztowało w tym meczu :/
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
30 kwietnia 2017, 18:22 [cytuj]
Nie mogę przeboleć tych dwóch setek, w takim meczu, wystarczyło trafić w bramkę. Oby w drugiej połowie wszedł Dembele i gnieciemy. Harry Kane potrzebujemy twojego geniuszu
Nie mogę przeboleć tych dwóch setek, w takim meczu, wystarczyło trafić w bramkę. Oby w drugiej połowie wszedł Dembele i gnieciemy. Harry Kane potrzebujemy twojego geniuszu
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
30 kwietnia 2017, 18:23 [cytuj]
Niby nie jest źle, ale takie sytuacje jakie miał Alli i Eriksen powinny być wykorzystane, bo to nie były trudne piłki. Problem w tym, że Arsenal czasem zagląda w pole karne Llorisa, a przy odrobinie farta mogą coś trafić, wiec musimy szybko strzelić pierwsi i przejąć kontrolę nad meczem. Ale generalnie gramy całkiem dobrze i myślę, że 3 punkty zostaną na Lane :ok:
Niby nie jest źle, ale takie sytuacje jakie miał Alli i Eriksen powinny być wykorzystane, bo to nie były trudne piłki. Problem w tym, że Arsenal czasem zagląda w pole karne Llorisa, a przy odrobinie farta mogą coś trafić, wiec musimy szybko strzelić pierwsi i przejąć kontrolę nad meczem. Ale generalnie gramy całkiem dobrze i myślę, że 3 punkty zostaną na Lane :ok:
30 kwietnia 2017, 18:25 [cytuj]
Z Chelsea też graliśmy dobrze, ale jak się nie wykorzystuję takich setek...
Edytowano dnia: 30 kwietnia 2017, 18:26
Z Chelsea też graliśmy dobrze, ale jak się nie wykorzystuję takich setek
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
30 kwietnia 2017, 18:31 [cytuj]
Gramy dobre spotkanie, ale jak się nie stawia stempla na meczu w postaci bramek to prosisz się o kłopoty. Trzeba wyjść sconcetrowanym na drugą połowę i jak pojawi się okazja to ją wykorzystać. Tu nie będzie 5 setek jak z Bournemouth czy Watford.
Gramy dobre spotkanie, ale jak się nie stawia stempla na meczu w postaci bramek to prosisz się o kłopoty. Trzeba wyjść sconcetrowanym na drugą połowę i jak pojawi się okazja to ją wykorzystać. Tu nie będzie 5 setek jak z Bournemouth czy Watford
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
30 kwietnia 2017, 18:38 [cytuj]
Kurwa mać. Przestańmy pajacować przed własnym polem karnym :zly:
Kurwa mać. Przestańmy pajacować przed własnym polem karnym :zly:
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
1  2  3    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 163 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się