Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  3  
Forum dyskusyjne » Premier League » Tottenham - Bournemouth
15 kwietnia 2017, 16:02 [cytuj]
Świetny mecz w naszym wykonaniu. Dobrze, że nawet Janssen strzelił bramkę na końcu.

Z drugiej strony teraz czekają nas naprawdę ciężkie i ważne mecze. Szczególnie Chelsea na Wembeley i Arsenal oraz Man U u siebie. Potem jedziemy do zagrożonego spadkiem Hull i CP, a do tego mamy odrodzone Leicester. Obyśmy utrzymali obecną formę i wygrali wszystko, ale będzie bardzo ciężko.
Świetny mecz w naszym wykonaniu. Dobrze, że nawet Janssen strzelił bramkę na końcu. Z drugiej strony teraz czekają nas naprawdę ciężkie i ważne mecze. Szczególnie Chelsea na Wembeley i Arsenal oraz Man U u siebie. Potem jedziemy do zagrożonego spadkiem Hull i CP, a do tego mamy odrodzone Leicester. Obyśmy utrzymali obecną formę i wygrali wszystko, ale będzie bardzo ciężko
LMAO
15 kwietnia 2017, 18:37 [cytuj]
Ktoś jeszcze zwrócił uwagę na to, że od jakiegoś czasu bardzo fajnie wychodzą nam rzuty rożne. Mamy wiele wariantów, często zaczynających się od krótkiego podania do najbliższego piłkarza, ale wszystko jest przetrenowane, doszlifowane i pozwala nam wykreować groźne sytuacje pod bramką rywali.

Jeszcze jakiś czas temu denerwowałem się jak widziałem, że bardzo wiele rzutów rożnych graliśmy na krótko mimo, że nie przynosiło to żadnnych efektów (zwłaszcza mając w pamięci jak wiele bramek strzelali w poprzednim sezonie Toby i Dier po dośrodkowaniach na krótki słupek - coś co teraz robimy dużo rzadziej), ale obecnie sytuacja zmieniła się o 180 stopni i stwarzanie okazji bramkowych po krótkim rozegraniu rzutów rożnych przychodzi nam z ogromną łatwością i robimy to regularnie kilka razy w każdym meczu. Co ważne, rywale nigdy nie wiedzą jak zagramy bo od czasu do czasu decydujemy się na dośrodkowanie bezpośrednio z rzutu rożnego i to nam też dobrze wychodzi.
Ktoś jeszcze zwrócił uwagę na to, że od jakiegoś czasu bardzo fajnie wychodzą nam rzuty rożne. Mamy wiele wariantów, często zaczynających się od krótkiego podania do najbliższego piłkarza, ale wszystko jest przetrenowane, doszlifowane i pozwala nam wykreować groźne sytuacje pod bramką rywali. Jeszcze jakiś czas temu denerwowałem się jak widziałem, że bardzo wiele rzutów rożnych graliśmy na krótko mimo, że nie przynosiło to żadnnych efektów (zwłaszcza mając w pamięci jak wiele bramek strzelali w poprzednim sezonie Toby i Dier po dośrodkowaniach na krótki słupek - coś co teraz robimy dużo rzadziej), ale obecnie sytuacja zmieniła się o 180 stopni i stwarzanie okazji bramkowych po krótkim rozegraniu rzutów rożnych przychodzi nam z ogromną łatwością i robimy to regularnie kilka razy w każdym meczu. Co ważne, rywale nigdy nie wiedzą jak zagramy bo od czasu do czasu decydujemy się na dośrodkowanie bezpośrednio z rzutu rożnego i to nam też dobrze wychodzi
15 kwietnia 2017, 19:38 [cytuj]
Piękna gra, piękny czas. Pewnie Chelsea nie da się wyprzedzić, nawet jakby jakimś cudem jutro wygrał MU (w poprzednim sezonie Leicester nie spanikował mając mniejszą przewagę a doświadczenie tych ekip trudno porównywać). Dla mnie świetnym dowodem na to, że jesteśmy najlepszą drużyną drugiej części rozgrywek byłoby zdobycie Pucharu Anglii. Warto przypomnieć, że w latach 80' byliśmy najbardziej utytułowanych ekipą w historii tych rozgrywek. Potem nadeszły czasy Fergusona a następnie przemianowania trofeum na Puchar Wengera. Pora byłoby zacząć ich gonić. Najważniejsze będzie wygranie z Chelsea, bo w samych finałach mamy niezwykłą skuteczność (9 finałów, 8 wygranych). Ale historię najlepiej przypomni Paweł w swojej jak zwykle doskonałej zapowiedzi (dziękuję i gratuluję). Pora zakończyć posuchę w FA Cup. COYS!
Piękna gra, piękny czas. Pewnie Chelsea nie da się wyprzedzić, nawet jakby jakimś cudem jutro wygrał MU (w poprzednim sezonie Leicester nie spanikował mając mniejszą przewagę a doświadczenie tych ekip trudno porównywać). Dla mnie świetnym dowodem na to, że jesteśmy najlepszą drużyną drugiej części rozgrywek byłoby zdobycie Pucharu Anglii. Warto przypomnieć, że w latach 80' byliśmy najbardziej utytułowanych ekipą w historii tych rozgrywek. Potem nadeszły czasy Fergusona a następnie przemianowania trofeum na Puchar Wengera. Pora byłoby zacząć ich gonić. Najważniejsze będzie wygranie z Chelsea, bo w samych finałach mamy niezwykłą skuteczność (9 finałów, 8 wygranych). Ale historię najlepiej przypomni Paweł w swojej jak zwykle doskonałej zapowiedzi (dziękuję i gratuluję). Pora zakończyć posuchę w FA Cup. COYS!
badseed66
<  1  2  3  

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 112 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się